X
تبلیغات
زولا

وقایع نگاری نارنیا

هرگاه در نارنیا شاه یا ملکه شوید‌،تا ابد شاه یا ملکه خواهید ماند.

درباره من
دانشجوی رشته ی شیمی کاربردی دانشگاه آزاد تهران مرکز (دانشکده علوم پایه)
آرشیو

نویسنده: فاطمه تاجیک
تاریخ: پنج‌شنبه 11 تیر 1394 ساعت: 13:55

بن بارنز" از نمایشنامه "تاریخچه پسران" تا بازی در فیلم پرفروش "شاهزاده کاسپین"


به نقل از یونایتد پرس اینترنشنال؛ "بن بارنز" هنرپیشه انگلیسی در مصاحبه با خبرنگاران در نیویورک گفت: زمانی که در نمایشنامه "تاریخچه پسران" بازی می کردم یک نفر از بخش انتخاب بازیگران بازی من را در این نمایشنامه مشاهده کرد و از من خواست تا در فیلم "شاهزاده کاسپین" بازی کنم و من پس از دو روز پیشنهاد وی را قبول کردم.


من فکر می کنم که یک صحنه از فیلمنامه را خواندم و سپس کارگردان این فیلم از من خواست تا در یک صحنه به طور آزمایشی بازی کنم و یک هفته بعد صحنه ای از فیلم را با "اندرو آدامسون" و "مارک جانسون" به صورت آزمایشی بازی کردم و سه یا چهار هفته بعد سوار بر اسبی در نیوزلند بودم.


با اینکه در مجوعه اول این فیلم ایفای نقش نکردم اما بازی در " وقایع نگاری نارنیا ۲" به دلیل اینکه ستاره های این فیلم واقعا صمیمی هستند برایم مشکل نیست .بر اساس این گزارش "جورجیا هنلی" ، "اسکندار کینز" ، "ویلیام مسلی" و "آنا پاپلول" در "شرح وقایع نارنیا ۱" ایفای نقش کرده بودند.


این گزارش افزود: "شرح وقایع نارنیا: شاهزاده کاسپین" در صدر پر فروش ترین فیلم هالیوود قرار دارد و توانست ۵۶.۵ میلیون دلار فروش کند و بر رقیب خود "مرد آهنی" غالب شد.


آرشیو شده در آفتاب